جهت دانلود کاتالوگ محصولات شرکت NICOLA GALPERTI رو لینک کلیک نمایید .

فروش فلنج گالپرتی GALPERTI

Galperti Engineering and Flow Control

گروه تولیدی گالپرتی شرکت Nicola Galperti را در سال 1921 در بلانو کشور ایتالیا تأسیس کردند و اولین محصولات تولید شده عمدتاً ابزارهای کوچک کشاورزی و قطعات ریخته گری شده برای راه‌آهن دولتی بودند.

از آن زمان به بعد ، توسعه به طور مداوم پیشرفت کرده است و ظهور صنایع شیمیایی و پتروشیمی در دهه 1950 منجر به تنوع تولید با معرفی فلنج های برند نیکولا گالپرتی NICOLA GALPERTI و پایان یافتن خط اول محصولات شد.

 فوریت نیاز به فضا باعث شد که شرکت به Dervio منتقل شود و این یک گام مهم اولیه برای توسعه بود. افزایش تقاضا و تقاضا برای مواد جدید به طور چشمگیری افزایش یافت و نیاز مداوم به توسعه فناوری را برجسته کرد ، که با سرمایه گذاری در کوره و کار مکانیکی با نصب خطوط تولید آوانگارد به دست آمد . 

توسعه قابل توجهی در سال 1994 با گسترش کار مکانیکی، انبار، بخش حمل و نقل و دفاتر به Gera Lario مشاهده شد، جایی که ظرف چند سال ظرفیت تولید جهانی فلنج دو برابر شد. 

در سال 1994 از طریق تشکیل شرکت دو برند Galperti Engineering و Flow Control SpA این گروه با تولید شیرآلات صنعتی عمدتاً برای بخش نفت و گاز شروع به کار کرد. این شرکت با افراد کمی شروع به کار کرد و امروزه هزاران شیرآلات صنعتی، کلمپ ، فلنج و رینگ و ... تولید می کند.

شرکت پترو تجهیز کاسپین واردکننده وتامین کننده برند معتبر نیکولا گالپرتی NICOLA GALPERTI در ایران و قادر به تامین شیرآلات صنعتی برند FLOW CONTROL و فلنج با برند جهانی NICOLA GALPERTI میباشد .

منبع : وبسایت www.Galperti.com