جهت دانلود کاتالوگ اتصالات BOTHWELL ( T Taiwan ) روی لینک کلیک نمایید .

شرکت BOTHWELL ( T TAIWAN )

لوگوی BOTH-WELL ( بوسول ) که در ایران به دلیل شکل ظاهری آن با نام های تی تایوان ( T TAIWAN ) شناخته میشود ، نمادی از اتصالات فورج شده با فشار بالا با کیفیت بالا و شناخته شده در بازار جهانی امروز است. 

نام شرکت BOTH-WELL به این معنی است که ما در تلاش هستیم تا یک نتیجه WIN-WIN (برد-برد) بین مشتریان و خودمان ایجاد کنیم که همه طرف‌ها را راضی کند. 

از زمانی که BOTH-WELL در سال 1985 تأسیس شد، با روحیه پیگیری پیشرفته ترین فناوری برای تولید محصولات با کیفیت نهایی، ما به طور مداوم از به روزترین امکانات پیشرفته و پیچیده ترین تکنیک های تولیدی همراه استفاده کرده ایم. با نیروی انسانی ماهر و تجربه انباشته برای رسیدن به هدف خود برای برآورده ساختن همه الزامات و جلب رضایت همه مشتریانی که دوست داریم. 

فلسفه شرکت ما به ارائه محصولات با بالاترین کیفیت، رقابتی ترین قیمت و تحویل به موقع به مشتریان اختصاص دارد. BOTHWELL به داشتن بهترین عملکرد خدمات در صنایع خود افتخار می کند که می تواند به کیفیت افرادی که به کار می گیریم و روابط دوستانه و شراکت های نزدیکی که با همه مشتریان خود به صورت طولانی مدت ایجاد کرده ایم نسبت داده شود. ما به حرکت رو به جلو ادامه خواهیم داد. و بهبود محصولات ما برای تبدیل شدن به اولین انتخاب و مطمئن ترین تامین کننده برای همه مشتریان در هر زمان که صحبت از اتصالات فورج فشار قوی باشد.


تاریخچه شرکت BOTHWELL / بوسول ( T TAIWAN )

سال 1985
تاسیس، واقع در منطقه REN-WU، KAOHSIUNG.TAIWAN

سال 1997
کارخانه آهنگری، واقع در منطقه DALIAO، KAOHSIUNG.TAIWAN

سال 2000
در حال گسترش کارخانه REN-WU. KAOHSIUNG. تایوان

سال 2004
2ND کارخانه REN-WU تمدید شد. KAOHSIUNG. تایوان

سال 2004
کارخانه تایژو را تاسیس کرد. تایژو. چین

سال 2007
کارخانه فلنج تایژو را تاسیس کرد. تایژو. چین

سال 2009
سومین کارخانه REN-WU گسترش یافت. KAOHSIUNG. تایوان


پترو تجهیز  کاسپین از سال 1392 با بیش از 12 سال سابقه در زمینه مشاوره خرید ، واردات و تامین اتصالات BOTHWELL ساخت کشور تایوان در خدمت شما همکاران گرامی میباشد .منبع : وبسایت www.bothwell.com.tw