اتصالات پایپینگ ( Piping Fittings )

اتصالات پایپینگ ( به لاتین PIPING FITTING ) در واقع جهت اتصال خطوط به یکدیگر یا تغییر سایز خطوط و حتی بستن خط انتقال سیال در صنعت مورد مصرف قرار میگیرد . 

هریک از این اتصالات یا فیتینگ ها کاربرد منحصر به فردی دارد که بنا به نیاز پروژه میتوان از هرکدام استفاده نمود ، شرکت پترو تجهیز کاسپین به تفکیک در مورد هر یک از این اتصالات توضیحات کاملی را ارائه نموده است و شما میتوانید با مراجعه به پایی همین صفحه در مورد هریک از این اتصالات پایپینگ اطلاعات کاملی کسب نمایید . 

اتصالات پایپینگ در صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی و کارخانجات صنعتی براساس استانداردهای متفاوتی مورد مصرف قرار میگرد که بر اساس فشار سیال هر یک از این استانداردهای مربوطه استفاده میگردد . برخی از استانداردهای پر مصرف اتصالات در صنایع عبارتند از : 

ASME B16.9 / ASME B16.11 / ASME B16.31 / ASME B16.25 / MSS-SP-97 / MSS-SP-95 

شما میتوانید جهت مطالعه هریک از استانداردهای فوق و مشاهده استانداردهای ابعادی هر یک از اتصالات ، هندبوک جامع اتصالات را دانلود و مطالعه نمایید .


دانلود هندبوک جامع اتصالات جوشی    

دانلود هندبوک جامع اتصالات فشار قوی  PTC FRGD FITTING HANDBOOK


شرکت پترو تجهیز کاسپین

شرکت پترو تجهیز کاسپین با بیش از 12 سال سابقه در زمینه مشاوره ، واردات و تامین ملزومات پایپینگ اعم از اتصالات جوشی و فشار قوی از معتبرترین برندهای مورد تائید صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی و کارخانجات صنعتی ، هم اکنون آماده واردات و تامین اتصالات پایپینگ در اسرع وقت و نازلترین قیمت میباشد .

جهت ارسال درخواست خرید خود کافیست از طریق صفحه تماس با ما اقدام فرمایید.