جهت دانلود کاتالوگ محصولات VIRAJ ویراج روی لینک کلیک نمایید .

فروش فلنج ویراج VIRAJ

درباره شرکت VIRAJ ویراج

در 31 سال، Viraj Profiles Pvt. با مسئولیت محدود سراسر جهان در بیش از 96 کشورفعالیت دارد ، گردش مالی بیش از 1.5 میلیارد دلار ایجاد کرده و با کار سخت صادقانه به کارفرمای منتخب بیش از 9000 نفر تبدیل شده است. استنلس استیل - همانطور که ما انجام می دهیم، ما هستیم. 

شرکت Viraj Profiles Pvt با امکانات تولید یکپارچه و اعتماد به ارائه کیفیت برتر برای دو دهه. ویراج به عنوان یکی از تولید کنندگان بزرگ پیشرو در محصولات استنلس استیل در سطح جهان ظاهر شده است. شرکت ویراج پروفیلز VIRAJ LTD، اصول صحیح کسب و کار و شیوه های اخلاقی آن را به خط مقدم صنعت استنلس استیل سوق داده است. 

در بخش فلنج های استنلس استیل ، ما به موقعیت شماره یک در جهان دست یافته ایم. امروز ویراج پروفیل Pvt. VIRAJ LTD یکی از بزرگترین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصولات استنلس استیل در جهان است. این شرکت با گردش مالی 1.5 میلیارد دلاری، محصولات استیل خود (میله های سیمی ، سیم، سیم جوش، فلنج ، بست ، میلگرد و پروفیل) را به بیش از 1300 مشتری مستقر در 96 کشور در 6 قاره صادر می کند ، شرکت پترو تجهیز کاسپین در ایران واردکننده فلنج های برند ویراج VIRAJ میباشد که از سال 1390 فعالیت خود را آغاز نموده است .

 این شرکت با ظرفیت ذوب 528000 تن در سال، بیش از 50000 SKU را در اشکال و اندازه های مختلف با گریدهایی مانند آستنیتی، فریتی، مارتنزیتی، دوبلکس و الکترود تولید می کند. شایستگی اصلی شرکت ویراج پروفیل. VIRAJ LTD در تأسیسات تولید یکپارچه خود نهفته است، که آن را قادر می سازد نیازهای خاص مشتری را برآورده کند.

 شرکت ویراج پروفیلز با مسئولیت محدود اولین کارگاه ذوب خود را در سال 1992 آغاز کرد، اگرچه تولید فولاد ضد زنگ ( استلس استیل ) برای اولین بار در سال 1995 آغاز شد. در همان سال، بخش فلنج و همچنین تولید میلگرد برای صادرات تأسیس شد.

 در سال 2000، شرکت تنوع بیشتری پیدا کرد. یک بخش پروفیل ایجاد شد که از آن 99 درصد محصولات به مشتریان بین المللی صادر شد. یک سال بعد، بخش سیم معرفی شد. در همان زمان، کارخانه ذوب دوم به وجود آمد. فعالیت های صادراتی این شرکت به حدی رایج شد که در همان سال به فدراسیون سازمان های صادرات هند پیوست. 

در سال 2006 شرکت ویراج پروفیلز VIRAJ LTD. با مسئولیت محدود مجموعه تولید متریال استنلس استیل خود را حتی بیشتر گسترش داد و یک بخش اتصال دهنده ها و یک بخش میله های سیمی را در تاسیسات خود ادغام کرد. این فعالیت های شرکت توجه روزافزونی را به خود جلب می کرد. در سال 2007 شرکت ویراج پروفیلز Ltd به عنوان پنجمین تولید کننده برجسته محصولات بلند فولاد ضد زنگ در سراسر جهان قرار گرفت و تنها یک سال بعد به مقام سوم رسید.

 شرکت Viraj Profiles Pvt در راستای تعهد خود به محصولات با کیفیت در سطح جهانی. VIRAJ LTD امکانات 360 درجه را با فناوری های پیشرفته برای تولید طیف وسیعی از راه حل های فولاد ضد زنگ اجرا می کند. نرخ تسلیم ناپذیری که شرکت با آن رشد کرده است در سال های اخیر متوقف نشده است. سال 2012 شاهد افتتاح یک واحد تولیدی جدید در بخش سیم بود، در حالی که یک کارخانه نورد تمام اتوماتیک در سال 2014 شروع به کار کرد. شرکت ویراج پروفیلز محصولات فولاد ضد زنگ با مسئولیت محدود در صنایع خودروسازی، صنایع تبدیلی مواد غذایی، دیگ‌های بخار، مخازن تحت فشار، کشتی‌سازی، خطوط لوله نفت، تاسیسات پتروشیمی، پروژه‌های ساختمانی و ابزارهای جراحی و بسیاری از ابزارهای دیگر کاربرد دارند.

 شرکت ویراج پروفیلز VIRAJ LTD همچنین به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان فلنج فولادی ضد زنگ ( استنلس استیل ) در جهان عمل می کند که منجر به شهرت قابل اعتماد این شرکت به عنوان ارائه دهنده پیشرو فلنج برای کاربردهای دریایی شده است. هر یک از این طیف محصولات از تحسین قابل توجهی در سراسر جهان برخوردار است، که در یک سایت با پنج کوره القایی در کارگاه ذوب خود، و همچنین دارای درجه بالایی از اتوماسیون در سراسر جهان تولید می شود.

این ترکیب کشنده ای از ویژگی ها و استراتژی ها است که منجر به جایگاه برجسته Viraj Profiles Pvt شده است. VIRAJ LTD امروز جایگاهی در سطح بین المللی به دست آورده است . شرکت ویراج پروفیلز قوت کلیدی Ltd در سطح قوی تعهد آن به مشتریانش نهفته است. 

موفقیت آن با وفاداری مشتریان در سراسر جهان ممکن شده است، بنابراین حفظ روابط نزدیک با آنها و تاکید بر تمرکز قوی بر مشتری حتی امروز نیز برای شرکت اهمیت حیاتی دارد و در آینده نیز خواهد بود. به طور مشابه، ساختار مدیریت عملیات ساده و هماهنگی یک کسب و کار در این مقیاس را تسهیل کرده است و تصمیم گیری سریع را تسهیل می کند. این شرکت شامل یک سبد محصولات غول پیکر است که طیف وسیعی از کاربردهای صنعتی را در بر می گیرد. در بسیاری از موارد، Viraj Profiles Pvt. Ltd به عنوان تنها ارائه دهنده بسیاری از محصولات در آسیا عمل می کند که یک مزیت رقابتی برای یک تجارت در حال حاضر پویا است. اینجا در Viraj Profiles Pvt. با مسئولیت محدود، ما برنامه های کاربردی زندگی ایجاد می کنیم. این مسئولیت ما را بر آن می دارد تا از فرآیندهای بسیار پیشرفته کارخانه ذوب و کیفیت عالی در فولاد ضد زنگ استفاده کنیم. با این اخلاق، محصولات ما دارای بیش از 100 گواهینامه و تاییدیه از نهادهای نظارتی مختلف در سراسر جهان هستند.


منبع : وبسایت www.viraj.com