جهت دانلود کاتالوگ محصولات ملسی MELESI روی لینک کلیک نمایید .

فروش فلنج ملسی MELESI

شرکت AMBROGIO MELESI

شرکت Ambrogio Melesi ، تجربه و شایستگی به نام سنت و نوآوری مستمر برای 100 سال.

 OFFICINE AMBROGIO MELESI در سال 1914 برای تولید ابزارآلات کشاورزی تاسیس شد. پس از تأسیس تا سال 1946، این فعالیت رشد کرد و به طور پیوسته تکامل یافت. در سال 1952 این شرکت تولید محصولات فورج شده را آغاز کرد. طی سال‌ها، این شرکت فرآیند توسعه مرتبط را با کسب رهبری در بازارهای ملی انجام داده است و به لطف دانش، مهارت و شایستگی خود، جایگاه پیشرو در بازارهای بین‌المللی را تأیید کرده است . شرکت پترو تجهیز کاسپین از سال 1395 واردات خود را در زمینه تامین فلنج ملسی MELESI آغاز نموده و هم اکنون تامین کننده فلنج ملسی MELESI در ایران میباشد .

شرکت تولید فلنج MELESI مورد قدردانی مشتریان عمده بین المللی در سرتاسر جهان است و فلنج ها و قطعات آهنگری آن بخشی از پروژه های اصلی نفت و گاز هستند. مشاوره فنی، محصولات با کیفیت بالا، اعم از استاندارد و خاص، خدمات عالی، عوامل کلیدی برجسته فعالیت Officine Ambrogio Melesi هستند.

Officine Ambrogio Melesi به لطف سطح فنی بالای خود، قادر به مهندسی، تولید و عرضه اقلام ویژه است که به درستی انجام می شود تا تمام نیازهای مشتریان را برآورده کند. Officine Ambrogio Melesi، به لطف تجهیزات بسیار ماهر و گسترده خود، مشتریان را وادار می کند تا به خدمات عالی از نظر کیفیت محصولات، کمک و تحویل به موقع اعتماد کنند.

  •  نقاط قوت Officine Ambrogio Melesi: 

تولید مطمئن محصولات فورج 

استانداردهای کیفیت بالا 

صلاحیت های واجد شرایط بالا در مشاوره فنی 

انعطاف پذیری در مدیریت نیازهای مشتری 

همه این خدمات را به منظور مناسب بودن محصولات برای استفاده موثر و کارآمد ارائه دهید. 

اعتقاد قوی به مرکزیت مشتری 

اعتقاد قوی به توسعه پایدار فعالیت ها و جامعه 

اعتقاد قوی به اخلاق تجاری


منبع : وبسایت www.melesi.it