جهت دانلود کاتالوگ اتصالات مگا MEGA روی لینک کلیک نمایید .

MEGA FORGE FITTING

اتصالات فشار قوی ( فورج ) مگا M.E.G.A S.P.A

"ما در M.E.G.A. S.p.A بسیار به آنچه که به دست آورده ایم و آنچه شرکت به نمایندگی از آن آمده است افتخار می کنیم. تاریخچه ما با تحقیقات مستمر در زمینه نوآوری های تکنولوژیکی مشخص شده است که در طول سال ها ما را قادر ساخته تا به یکی از شرکت های پیشرو در جهان در تولید اتصالات ویژه در مواد آهنی و غیر آهنی تبدیل شویم."

آغاز شرکت مگا M.E.G.A. S.p.A به دهه 60 باز می گردد، چهار دوست که در صنعت فولاد کار می کردند تصمیم گرفتند شرکتی متخصص در اتصالات فورج راه اندازی کنند. چهار بنیانگذار، ماریو، امانوئل، جیووانی و آلفردو، تصمیم گرفتند از حروف اول جمعی خود به عنوان نام شرکت استفاده کنند.

عظیم. S.p.A در 9 می 1962 تأسیس شد.

از آن زمان، کارخانه مگا M.E.G.A به لطف تعهد همیشگی تیم کارکنان خود و سرمایه گذاری سرمایه در ماشین آلات جدید. S.p.A با گسترش فعالیت های خود به سایر فعالیت ها در بخش انرژی توانسته است تداوم تولید و رشد تصاعدی را تضمین کند.

در سال 1988، سیستم مدیریت کیفیت با هدف اصلی اخذ گواهینامه ISO 9001 به منظور حفظ انطباق با ویرایش های بعدی استاندارد معرفی شد.

در سال 1990، سیستم مدیریت کیفیت گواهینامه ISO 9001 را توسط سازمان مجاز Det Norske Veritas دریافت کرد.

در سال 2009، M.E.G.A. S.p.A. اعتبارنامه ASME را به عنوان یک سازمان متریال ، مطابق کد دیگ بخار و مخزن تحت فشار ASME، بخش III، زیربخش NCA 3800 و NCA 4200 دریافت کرد.

در سال 2016، M.E.G.A. آزمایشگاه تست داخلی S.p.A گواهینامه ISO 17025 را دریافت کرد که سطوح بالای عملکرد در اجرای آزمایش، شایستگی کارکنان و مدیریت کیفیت را تایید می کند.

در سال 2017، M.E.G.A. بخش جوشکاری S.p.A گواهینامه API 5LD را دریافت کرد، که به رسمیت شناخته شده ای از توانایی این شرکت در تولید لوله های داخلی با بالاترین کیفیت است.

در همان سال M.E.G.A. ایالات متحده آمریکا تاسیس شد و بلافاصله گواهینامه ISO 9001:2015 را دریافت کرد. MEGA USA چهارمین مرکز تولید این شرکت است.

در حال حاضر M.E.G.A. S.p.A یکی از تولید کنندگان پیشرو در جهان اتصالات آهنگری، درج های خود تقویت کننده و محصولات ویژه برای پروژه های کارخانه های آهنی و غیر آهنی است.


شرکت پترو تجهیز کاسپین با بیش از 12 سال تجربه در زمینه مشاوره ، واردات و تامین تجهیزات خطوط لوله PIPING MATERIAL توانایی واردات و تامین معتبرترین برندهای اتصالات فشار قوی ( FORGE FITTING ) از جمله برند مگا ایتالیا MEGA ITALY را در کوتاه ترین زمان را دارد .


منبع : وبسایت mega-spa.com